Utakmica 11. kola Prve A lige odbojkaša, skupina II
OK Gorica : OK Centurion - 2:3  (23:25, 25:21, 21:15, 21:25, 11:15)
Gledatelja: 70, Suci: Pavičić i Ramić (oba Sisak)
Gorica: Prebanda, Nikolaus, Dolenec, Zaluški, Pribanič, Dumbović, Skorin, Žanić, Antonović, Humski, Šulc, Vertuš.
Centurion: Dasko, Nimac, Dudić, Štorc, Macan, Siljan, Šetić, Bljaić, Arapović, Vuk, Jovanović.

Odbojkaši pulskog Centuriona nastavljaju svoj pobjednički pohod. Puljani su svoju šestu uzastopnu pobjedu upisali u Velikoj Gorici, nadigravši u ruletu petog seta domaćina kojem su tako uzvratili za poraz u Pattinaggiu, jedini što su ga u svojoj premijernoj prvoligaškoj sezoni upisali na domaćem parketu. Na najboljji su mogući način Puljani zaključili 2014. godinu i sad im predstoji mjesec dana prvenstvene pauze tijekom koje će "napuniti baterije" i onda u tri preostala kola pokušati zadržati četvrtu poziciju na kojoj se trenutačno nalaze, posljednju koja garantira mjesto u "gornjem domu" za nastavak sezone i automatski osiguran ostanak u prvoligaškom društvu.

Odlično su Puljani otvorili susret protiv Gorice, od samog početka kontrolirali igru i premda rezultatski nizgled tijesno, sigurno osvojili prvi set. No, tad je uslijedio pad u gostujućoj igri, "zaškripalo" je u prijemu, a usto je sve više pulskih servisa završavalo izvan granice igrališta i domaćin je prebacio vodu na svoj mlin te poveo s 2:1. Reagirala je u tim trenucima gostujuća klupa uvođenjam još jednog primača i ta se taktička izmjena pokazala kao pun pogodak jer je donijela prijeko potrebnu sigurnost, dovoljnu da četvrti i peti set Puljani riješe u svoju korist.